Kontakt oss

Norsk prosjektleiing 

Marie Othilie Hundevadt

Prosjektleiar Kunsten å lære

Seksjon for Den kulturelle skolesekken, Kultur, Innlandet fylkeskommune

Telefon: 
40 28 43 05

E-post:
marie.othilie.hundevadt@innlandetfylke.no

Marie Othilie Hundevadt, prosjektleiar Kunsten å lære - Klikk for stort bilde

Anne Tove Mygland

Prosjektkoordinator Kunsten å lære

Seksjon for Den kulturelle skolesekken, Kultur, Innlandet fylkeskommune

Telefon:
90 14 71 11

E-post: 
annetovemygland@yahoo.com

Anne Tove Østvang Mygland - Klikk for stort bilde

Mariann Torfinnsdotter Bjelle

Prosjektgruppa Kunsten å lære

Seksjon for Kunst og kultur, Kultur, Innlandet fylkeskommune

Telefon
90 77 50 59

E-post:
mariann.bjelle@innlandetfylke.no

Mariann Torfinnsdotter Bjelle - Klikk for stort bilde

Sebastian Blomli

Prosjektgruppa Kunsten å lære

Internasjonal rådgjevar, Næring og internasjonalt samarbeid, Innlandet fylkeskommune

Telefon: 
99 15 84 22

E-post: 
sebastian.blomli@innlandetfylke.no

Sebastian Blomli - Klikk for stort bilde

Ulrika Håkansson

Kontaktperson for forsking på Kunsten å lære

Førsteamanuensis ved psykologisk institutt, Høgskolen i Innlandet

Ulrika Håkansson - Klikk for stort bilde

Styringsgruppe for Kunsten å lære

Randi Langøigjelten

Styringsgruppeleiar

Avdelingsleiar Kultur, Innlandet fylkeskommune

Telefon:
41 52 14 14

E-post:
randi.langøigjelten@innlandetfylke.no

Randi Langøigjelten - Klikk for stort bilde

Ulrika Håkansson

Høgskolen i Innlandet

Ståle Stenslie

Kulturtanken

Trond Johnsen

Skolesjef Lillehammer

Britisk prosjektleiing

Diane Fisher-Naylor

Art of Learning, UK

Director Creativity, Culture and Education

E-mail: 
diane.fisher-naylor@cceengland.org

Diane Fisher-Naylor, Art of Learning, UK - Klikk for stort bilde

Dee Keane

Art of Learning, UK

Projects officer / PA Creativity, Culture and Education

E-mail:
dee.keane@cceengland.org

Dee Keane Art of Learning, UK - Klikk for stort bilde

Ungarsk prosjektleiing

Szilvia Nemeth

Art of Learning, Ungarn

Managing Director, T-Tudok

E-mail: 
Nemeth.szilvia@t-tudok.hu

Szilvia Nemeth Art of Learning, Ungarn - Klikk for stort bilde

Anita Kaderjak

Art of Learning, Ungarn

Junior Researcher, T-Tudok

E-mail:
anita.kaderjak@gmail.com

Anita Kaderjak Art of Learning, Ungarn - Klikk for stort bilde

Til toppen